Ein Angebot von

Fachkraft - Möbel-, Küchen- und Umzugsservice (m/w/d)

85646 Anzing, Anzing
19.02.2019

Daten dieser Anzeige

be4work GmbH - International Mobility

31134 Hildesheim

Germany

euworker@be4work.com

Stellenbeschreibung

Obowiązki - Realizacja zamowien – skladanie i transport mebli (meble kuchenne, szafy, szafki, komody) - Montaz mebli bezposrednio u klienta - Dbałość o porządek w miejscu pracy Wymagania - Doświadczenie mile widziane - Sprawnosc fizyczna - Samodzielnosc - Gotowość podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres czasu - Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - Prawo jazdy kat. B. (bezwzglednie wymagane) - własny środek transportu będzie dodatkowym atutem Oferujemy - Atrakcyjna stawke godzinowa 13,00 Euro brutto/h - Terminowe wyplaty - Możliwość pobierania zaliczek - Umowę na warunkach niemieckich (rowniez tresc w języku polskim) - Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne - Zameldowanie w kasie chorych - Pomoc przy zameldowaniu w Urzedzie Miejskim i w Urzedzie Skarbowym - Zakwaterowanie płatne 200 Euro miesięczne (od osoby w pokoju), odliczane z wygrodzenia. Pokoje dwu-osobowe,z pełni wyposażona kuchnią (okolo max 20 km od miejsca pracy) - Mozliwosc dluzszej wspolpracy - Mozliwosc korzystania z niemieckich swiadczen socjalnych jak np. Kindergeld Firma be4work oferuje Państwu nowe perspektywy. Możemy zapewnić atrakcyjną i pewną pracę w Niemczech z zakwaterowaniem. Dla naszych klientów poszukujemy pracowników (kobiet i mężczyzn) do pracy w rożnych branżach. Zapraszamy do współpracy!

Handwerkliche Tätigkeit

Holz/ Möbel

Angestellter/ Fachkraft

85646 Anzing

Anzing